Wygodne sposoby na wróżbę

Klasyczne wróżenie to cały rytuał, w czasie którego spotykamy się z wróżką lub z wróżem w nietypowym miejscu i razem staramy się podkraść tajemnice losu. Oczywiście nie jest to ważny element wróżenia. Tajemnice przeznaczenia nie są zapisane w kolorowych zasłonach czy w dużym stole, który możemy bardziej kojarzyć z filmów niż z prawdziwego wróżenia. Są to rekwizyty czasami pomocne, a kiedy indziej po prostu będące wyrazem sympatii estetycznych osoby wróżącej. Można bez tego się obejść i w XXI wieku nawet warto, ponieważ rozwój technologii pozwolił nam na korzystanie z wróżb na sposób znacznie bardziej wygodny niż tego typu seanse.

Znakomitym rozwiązaniem jest na przykład wróżka na telefon, czyli możliwość skontaktowania się z osobą wiedzącą poprzez najzwyklejszy w świecie telefon. W praktyce oznacza to, że z każdego miejsca na świecie można zadzwonić i poprosić o wróżbę. Wielką zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że pozwala nam on skorzystać z wróżby w momencie, kiedy jest ona najbardziej potrzeba. Wróżka na telefon może się wypowiedzieć o sytuacjach nagłych i zaproponować coś w rodzaju pogotowia wróżbiarskiego.

Innym sposobem wykorzystywania telefonu w celu uzyskiwania wróżb jest używanie wiadomości sms. Wróżki sms to stosunkowo nowa usługa, która zazwyczaj opiera się na subskrypcji. Zapisujemy nasz telefon na konkretną usługę, po czym każdego ranka lub w innych określonych ramach czasowych dostajemy wiadomości z wróżbami. Mogą być one dostosowane do naszego znaku zodiaku i tak jest najczęściej, ale są także inne opcje.

Dodaj komentarz